DENISA JEDLIČKOVÁ

Certifikovaná health koučka milující ženské kruhy, veganské stravování a holistický lifestyle

Denisa nikdy příliš nepřemýšlela o tom, jak moc to co konzumujeme – jídlo, názory, média… ovlivňuje naše zdraví a život. Vše se změnilo, když se odstěhovala v roce 2013 do Chicaga, USA. Životní styl místních lidí a hlavně to jak se stravují jí šokovalo. Tato silná zkušenost Denisu nenechala klidnou – začala hledat informace o lidském zdraví, chodit na semináře, sledovat dokumenty, zajímat se o to jak se sama stravuje/žije až se dostala ke studiu holistické výživy na newyorském Institute for Integrative Nutrition.

Dnes žije v Dánském Aarhusu se svým přítelem Steffenem, kde také vystudovala inovace & podnikání a v roce 2017 založila projekt LetHerThrive. Vede ženské kruhy, přednáší o stravování, šíří informace o zdravém životním stylu a v online health koučovacích kruzích pomáhá ženám z celého světa transformovat jejich zdraví a život, aby se mohly stát těmi nejzdravějšími a nejlepšími verzemi sebe samých.

ZUZZI HUSAROVÁ

Expertka na sebevědomí, vědomou komunikaci pro milostný život, mindfulness mentorka a manifestační královna

Poté, co se Zuzzi potýkala se svými vlastními problémy ohledně sebevědomí a partnerských vztahů, ukončila svou kariéru tlumočnice, aby se mohla vydat na svou vlastní cestu transformace. Hledala v dálkách Peru u amazonských šamanů, thajských buddhistických mnichů či amerických léčitelů.

Dnes cestuje po předních světových konferencích, workshopech, festivalech, televizích, hostuje pobyty pro ženy, koučuje klienty a mluví na pódiích od Jižní Koreji až po Mexiko. Inspiruje ženy k uvědomění si svoji vlastní hodnoty a dodává sílu se umět za sebe postavit, jak v partnerství tak v práci. Její práce byla uvedena v pořadu Sama Doma, Dobré ráno na ČT1, časopisu Životní transformace nebo OnaDnes. Zuzzi je cestovatelka, podnikatelka a milující partnerka. Žije střídavě na Kanárských ostrovech a v České Republice.

SIMI HUSAROVÁ

Regresní terapeutka, učitelka Kundalini jógy, milovnice Psych-K techniky, hlubinné abreaktivní terapie, NLP a Fen kineziologie

Pomocí všech těchto metod Simi pomohla nejen sama sobě najít svůj vnitřní klid a poslání, ale také stovkám klientů ukazuje souvislosti a zdroje, díky kterým nacházejí řešení pro jejich problémy.

Simi řeší ať už fyzické nemoci či psychické nepohodlí. Léčí kořenové zážitky v podvědomí, čistí potlačené emoce uložené v dětství, prenatálním období či v minulých životech. Tyto zablokované emoce způsobují nízkou sebedůvěru, sebehodnotu, frustrace, závislosti na partnerech nebo pocit, že nic nemá smysl.

Pracuje také s rodinnými konstelacemi pomocí kineziologie, které harmonizují partnerské vztahy, vztahy v rodině nebo na pracovišti. Řeší zdravotní obtíže spojené právě s nahromaděnými emocemi uloženými v těle. Mění podvědomé negativní programy a přesvědčení pomocí metody Psych-k a NLP a vytváří nové nastavení vedoucí ke spokojenému životu a opravdové propojení se svou duší.

MICHAŁ WEISER

Neustále v pohybu, milující život, bioinformatik, který se věnuje life designu

Životní zkušenosti s atopickými ekzémy a otcovou rakovinou jej vykoply na cestu nekonečného poznání hlubších rovin vnímání. Nyní na cestě z korporátů ven spojuje informace z oblasti genetiky, biologie, fyziky, psychologie, fyzioterapie a dalších s cílem pomoci ostatním v jejich růstu.

Chceš se s týmem poznat osobně?

Zaregistruj se ještě dnes!